assissinking23 assissinking23
  • 02-12-2020
  • SAT
contestada

from the elegant universe

Respuesta :

inkischool
inkischool inkischool
  • 03-12-2020

Answer:

what????

Explanation:

what are you talking about? the milky way or something?

Answer Link

Otras preguntas

A 2-meter roll of fabric costs $1.36. What is the unit price?
A DVD player with a list price of $100 is marked down 30%. If John gets an employee discount of 20% off the sale price, how much does John pay for the DVD playe
Alternative energy sources of wind power and solar thermal power don't burn fossil fuels, but both affect _______ populations.
sin∅=√3-1/2 find approximate value of sec∅(sec∅+tan∅)/1+tan²∅​
After the new admission to the school, there is an increase of 30 percent of students. If the total number of students is now 1200, what were total students bef
help !!! please show work so i know how to do it :)))
Eight times the difference between a number and 15 is 40. Find the number
A car travels for x hours at a speed of (x + 2) km/h. If the distance travelled is 15 km, write down an equation for x and solve it to find the speed of the car
What is the solution to the system below? -4x + 5y = 27 x - 6y = -2
9. Determine which of the following sequences is a geometric sequence. Check all that apply. 3,9, 27, 81, ... 100, 90, 80, 70, ... 5, 10, 20, 40, ... 2, 10, 18,