speldkflfo103939 speldkflfo103939
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Can anyone help me I’m still stuck on this question

Can anyone help me Im still stuck on this question class=

Respuesta :

kelala21
kelala21 kelala21
  • 03-12-2020
5y/2 that's the answer
Answer Link

Otras preguntas

If the cost of white tiles is $240, what is the unit cost of white tiles? I need help with C and G and are A,B,E, and F right?? Plz help ASAP
The English bill of rights effectively ended the threat of
Consider the reflection of parallelogram PQRS across the line of reflection wy
Methane (CH4) is the major component of natural gas. 40.0 grams of methane were placed in a commercial calorimeter and subjected to a combustion reaction. The r
Maite has money in an interest-bearing account. The table shows how much money is in the account at the end of each year. N Year Amount 1 $1,000.00 $1,030.00 3
a shopkeeper marked price a article a certain price above the cost price and he allowed 16% discount to make 5% profit if a customer paid 9492 with 13% vat to b
Please give me the name of 13 district of province no 3​
Can someone help me with this question?
Add. 5/6+1/2+3/4 Enter your answer in the box as a mixed number in simplest form.
Can someone please help me with these 3 questions?