pleasehelpme2415
pleasehelpme2415 pleasehelpme2415
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

Please help meeeeeeeeeeeeeeeee

Please help meeeeeeeeeeeeeeeee class=

Respuesta :

clarch19
clarch19 clarch19
  • 03-03-2021

Answer:

y = -1

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A 3-gallon jug of water costs $15.00. What is the price per quart?
Find the commission on a sale of $600 with a 5% commission rate.
A _ of ten piglet was born yesterday .(in collective noun) ​
Rajah 9 menunjukkan laluan bagi kuching Fun Run. Berapakah sesaran bagi pelari tersebut? Mula 2 km 6 km Tamat 10 km Rajah Diagram 9 O A.5 km O B.6 km O c. 10 km
ACTIVE AND PASSIVE VOICE 1) Turn the following sentences from Active to Passive Voice: 1- The authorities have closed the casino. 2- They will announce the resu
You are not able to go to the cinema with your friend because you are sick. Write approximately 100 ja* in Korean
Which of the following choices is not an example of climate? 0000 San Diego has mild, warm temperatures and sea breezes year-round. Anchorage has short, cool su
In the figure shown, what fractional part of the circle is shaded? 1. 4/152. 3/83. 5/84. 11/15​
Find y when x = 4 (30 points)
Hi! I'd appreciate if you could help me on this question. Liam is buying bottles of soda in packages that contain 8 bottles each. If the total number of sodas L