beatricenyarko beatricenyarko
  • 03-01-2017
  • Mathematics
contestada

Corey bought 2 1/2 litters of paint for $60.
What was the cost per liter of paint?

Respuesta :

BrianneThomas BrianneThomas
  • 03-01-2017
2 1/2 liters of paint cost $60 so than 1 liter cost $24
Answer Link
Аноним Аноним
  • 03-01-2017
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

Does this haiku poem (short) make sense to you? Give me suggestions if u want! In the blooming spring (5 syllables) exudes the floral fragrance (7 syllables) li
What do the colors red yellow green and black represent
Derive an expression for the block's centripetal acceleration ac in terms of m , θ , and physical constants, as appropriate
Who was buried under Monks Mound
How many inches are in 6 3/4 feet? Enter only a number. Do not include units.
what is is the attraction of water molecule to each other
I needdddd helllppppppppp
what race does tachycardia affect the most?
Drag the numbers to put the following steps in the correct order
Which is better wrist or arm blood pressure monitor