HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

What is the area of the trapezoid shown below? 2 15 12 help fast please!!!
Joe grew up in an Italian household in an Italian community in New Jersey. He believes that the traditional Italian celebration of Easter, which includes a larg
write parasitic adaption of flat worm​
Determine whether the following people and events were part of the First Crusade or the Fourth Crusade. Pope Urban II calledfor people to recoverJerusalem fromt
Write down a decimal that is more than 7/11 and less than 7/9 will award brainiest!!
I'LL GIVE BRAINLIEST !!! FASTERR !​
la novela como todas las narraciones posee una secuencia narrativa. verdadero o falso. ayudaa urgentisima porfa​
A vehicle purchased for $20700 depreciates at a constant rate of 6%. Determine the approximate value of the vehicle 14 years after purchase. Round to the neares
18. PLEASE HELP ME Solve the equation using square roots. x2 – 14 = –10 A. ±2 B. 2 C. no real number solutions D. ±4
can you do LCM in division method of 550,750,900 plzz​