hargis20 hargis20
  • 01-10-2021
  • Mathematics
contestada

please give reason I need it please please please

please give reason I need it please please please class=

Respuesta :

user7722 user7722
  • 01-10-2021
First one


-0.4, 11/7, 2.2, 3 1/4
Answer Link

Otras preguntas

Alfonso coaches the softball team Children’s Childrens’ Childrens’s Childrens
Why did the Egyptians spend years and many resources to build enormous tombs for their dead pharaohs?
Explain why scientists use the metric system for scientific measurements
Hey i need help with this. 8 pencils cost $3.44. What is the unit rate for 1 pencil
/ Image by Kmf164 Which of the following statements is true of the regions marked A and B on the map above? A. They experience changing seasons throughout the
Samira bought 156 ounces of trail mix. She wants to divide the amount equally into 24 portions. How many ounces of trail mix will be in each portion?
the instructions for mixing a rose fertilizer call for 3/8 cup of potash and 1 3/4 cups of nitrogen.what is the ratio of nitrogen to potash
An item in a store has price P. It is discounted 10% to P - .10P. After a few days it still hasn't sold so it reduced by 20%, down to (P - .10P) - .20(P - .10P)
Describe the major city of Harappa and several facts about it
Please help! Write in y=mx+b